Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Emultipolisa sp. z o.o.

Adres: Rokicińska 125b

Miejscowość: Andrespol

Kod pocztowy: 95-020

Telefon: 501 864 146

Domena: http://www.emultipolisa.com.plOpis firmy:


Pracownicy prezentowanej firmy dokładnie analizują potrzeby klientów i na tej podstawie są w stanie dobrać optymalny produkt. Emultipolisa to firma specjalizująca się w sprzedaży najlepszych polis ubezpieczeniowych o różnym zakresie działania. Od wielu lata doradza klientom indywidualnym oraz firmom z Andrespola i okolic. 

W ofercie agencji znajdują się najbardziej popularne wśród klientów polisy na życie, które są uruchamiane w momencie zgonu właściciela lub w przypadku wystąpienia zdarzeń medycznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju polisy komunikacyjne. Są one wymagane prawe, jak w przypadku OC samochodu. Właściciele nowszych samochodów sięgają także po ubezpieczenia autocasco, które gwarantują zwrot środków w przypadku kradzieży samochodu lub jego uszkodzenia. 

Dzięki dużemu doświadczeniu konsultantów każda osoba zawierająca ubezpieczenie Pzu w Andrespolu zrobi to najtaniej na rynku. Agencja prowadzi także konsultacje zdalne dla klientów, którzy wybierają ofertę elektroniczną.

Data dodania: 05-05-2022

Opinie o firmie Emultipolisa sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)