Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Autokolor Ukleja

Adres: Nowa Wieś Ujska 59B

Miejscowość: Ujście

Kod pocztowy: 64-850

Telefon: +48672830530

Domena: https://sklep.ukleja.com.pl/Opis firmy:


Sklep z preparatami do powłók lakierniczych oferuje szeroki asortyment w atrakcyjnych cenach. Klienci mają do wyboru takie marki jak 3M, AirPress, Iwata, ASR Group, Chamäleon, Indasa, Saint-Gobain, PPG, Rupes, Festool, Unic International.

Serwis na wysokim poziomie, uwzględniający indywidualne potrzeby klienta oraz wykwalifikowany personel działu technicznego, służący poradą w każdej potrzebie sprawiają, że klienci chętnie wybierają Sklep Autokolor Ukleja, czy to dokonując zakupów przez internet, czy na miejscu - w punkcie stacjonarnym. Warto również śledzić konta społecznościowe sprzedawcy, aby być na bieżąco informowanym o wszystkich nowościach i promocjach cenowych.

Lakierowanie powierzchni metalowych sprawia, że są one lepiej chronione przed wpływem różnego rodzaju czynników zewnętrznych i lepiej prezentują się wizualnie. Farby w sprayu do metalu, dostępne w sklepie  w Nowej Wsi Ujskiej są trwałe oraz dobrze nadają się do stosowania nawet przez osoby, które nie mają w tym doświadczenia. 

Data dodania: 24-12-2022

Opinie o firmie Autokolor Ukleja


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)