Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Kancelaria Wyoming LLC

Adres: Carey Avenue 2120

Miejscowość: Cheyenne

Kod pocztowy: 82-001

Telefon: +48 22 128 49 19

Domena: https://wyoming.com.pl



Opis firmy:


Czy osoba z innego kraju może prowadzić działalność gospodarczą w USA? Kancelaria Wyoming pomaga przenieść biznes do jednego ze stanów, w których panuje liberalizm gospodarczy. Oferta firmy pokazuje, że w tym celu nie trzeba przenosić się za ocean ani inwestować i produkować na terenie Stanów Zjednoczonych.

Pomoc specjalistów z kancelarii polega na sprawnej finalizacji procesu. Przy ich wsparciu rejestracja w amerykańskim KRC może zakończyć się w jeden dzień. Liczne polskie firmy w USA zarejestrowane w Delaware lub Wyoming skorzystały z maksymalnego uproszczenia właśnie dzięki usługom i know-how biura. Otrzymały w zamian korzystną optymalizację kosztów prowadzenia działalności.

Wsparcie dla polskich przedsiębiorców polega m.in. na znalezieniu wirtualnego adresu prowadzenia działalności i wcześniejszym przygotowaniu informacji niezbędnych do założenia spółki w USA. Duże znaczenie ma tu również swobodne poruszanie się po formularzach rejestracji w języku angielskim i znajomość terminologii prawniczej.

Data dodania: 22-01-2023

Opinie o firmie Kancelaria Wyoming LLC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!



Oceń firmę (0 z 0 głosów)