Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: HURTAP SA

Adres: Górnicza 2

Miejscowość: Łęczyca

Kod pocztowy: 99-100

Telefon: 24 721 05 34

Domena: https://www.swiatleku.pl/Opis firmy:


Wśród dostępnych na rynku farmaceutycznym preparatów znaleźć można wiele leków dedykowanych regulacji poziomu lipidów we krwi. Składniki aktywne zawarte w tych produktach są różnorodne, mając na celu wspieranie prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Wyróżnić można substancje takie jak statyny, które są powszechnie znane z ich roli w procesie obniżania LDL, czyli tzw. "złego cholesterolu". Inne składniki, jak np. kwas nikotynowy oraz jego pochodne, również znajdują zastosowanie w terapiach mających na celu poprawę profilu lipidowego.

Dodatkowo, na rynku dostępne są leki zawierające substancje pochodzenia roślinnego, takie jak fitosterole, które mogą przyczyniać się do utrzymania pożądanych poziomów cholesterolu poprzez zmniejszanie jego wchłaniania w przewodzie pokarmowym. Warto również wspomnieć o lekach zawierających kwasy omega-3, które są cenione za ich korzystny wpływ na utrzymanie równowagi lipidowej.

Wybór odpowiedniego środka powinien być dokonany po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, który na podstawie indywidualnej analizy stanu zdrowia, historii medycznej oraz aktualnych wyników badań, może zaproponować najbardziej odpowiednie leki - tabletki na cholesterol. 

Data dodania: 09-03-2024

Opinie o firmie HURTAP SA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)